Zenginler Artık Parasıyla Daha İyi Facebook Hizmeti Alabilecek!

Eğer çok zenginseniz ve paraya önem vermiyorsanız herkesin size kolay bir şekilde zamanınızı çaldığı, küçük dünyalarında olan önemsiz meseleri ile ilgilenmek istemiyorsanız ve sadece özel bir sosyal ağda zaman geçirmek istiyorsanız bu parayı gözden çıkarmanız gerekiyor.

Buna bir talep olduğu için bu sistem yapılmış. Bunu isteyen zenginlerin sayısı oldukça fazla olduğu için Netropolitan isminde bir servis yayına girdi. Bu yayın aracılığı ile ücretli olarak özel sosyal ağı kullanarak farklı iş ve sosyal olanaklardan faydalanabiliyorlar.

Network’lerini geliştirerek farklı iş ve sosyal olanakların kapısını sonuna kadar açan Netropolitan geliştiricileri zenginlerin bu ağ aracılığıyla kendilerini daha rahat hissettiklerini dile getirdi.

Şimdiden dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda zengin üye oldu. Bu sayıların ne kadar doğru olduğu bilinmiyor ama zenginler arası iletişim kurma/kaynaşma/tanışma/sosyalleşme ihtiyacı için ayrı bir sosyal ağ ne kadar gerekli bir durum bu tartışılabilir.

Süper zenginler parası ile daha iyi hizmet almak isteyebilir. Belki de gerçekten süper bir zengin olmadığımız sürece onların neler hissettiklerini yada asıl motive olduklarını tam olarak anlamamız mümkün olmayabilir. 

Yorum Yap