Vücudunuzu Tanıyarak Zayıflayın

“Hemen Hafifle” Kitabı D&R’da İlk Kez Okuyucularıyla Buluştu

Burçak Avcı ve Özlem Kunduracı’nın birlikte kaleme aldığı sağlıklı bir yaşamın sırrını paylaşan “Hemen Hafifle” kitabının D&R Zorlu’da gerçeklesen lansmanla okurlarıyla bir araya geldi.


Gerçeklesen lansmana ilgi büyük olurken; aralarında Burcu Kıratlı, Rojda Demirer, Didem Balçın, Ece Yörenç, Serap Ezgü, Burcu Hattat, Pervin Ersoy, Batuhan Haydar, Miray Şahin, Çağatay Öztürk, Gizem Koçeer, Ayşe Balıbey, Zeynep Bozkaya ve Özkan Ayalp’in da olduğu ünlü isimler yazarları yalnız bırakmadı.

BO21 markasının kurucusu Burçak Avcı ve Özlem Kunduracı hayatın tadını çıkararak yaşamak isteyenleri hedeflerine ulaştırmak için tecrübelerini anlattıkları “Hemen Hafifle” kitabıyla okuyucularına rehberlik ediyor.


Burçak ve Özlem, “Fazla ya da eksik kiloların mutlaka bir sebebi var ve gerçek bir hafifleme için o sebebi keşfetmek gerekiyor” diyor. Ancak bu keşfin ilk adımı kişinin vücuduyla tanışması, onu dinlemeyi öğrenmesidir. İşte bu noktada Burçak Avcı ve Özlem Kunduracı insanın vücuduyla kavga etmeden anlaşmasının sırrını veriyor.

Yorum Yap