Şeyma Subaşı kızı Melisa Ilıcalı ile Powerpuff Girls etkinliğindeydi

Şeyma Subaşı kızı Melisa Ilıcalı ile Powerpuff Girls etkinliğindeydi

Şeyma Subaşı kızı Melisa Ilıcalı ile birlikte sevilen çocuk kanalı Cartoon Network’ün Powerpuff Girls etkinliğindeydi. Anne-kız Kanyon’da yer alan dev platformda; Powerpuff kızları ile tanışma fırsatı buldu, bilim atölyesi, eğlenceli araba parkuru, resim atölyesi, Mojo Jojo’ya top atma köşesi ve Powerpuff Girls kostüm karakterlerinin keyifli şovlarıyla eğlenceli vakit geçirdi. 

Kanyon ve Cartoon Network’ün; karne sevinciyle uzun bir tatile giriş yapan çocuklar için hazırladığı renkli mi renkli, bol eğlenceli ve bol aktiviteli dev platformun konukları arasında Şeyma Subaşı ve kızı Melisa Ilıcalı da vardı. Anne-kız bu renkli dünyada sevimli ve yetenekli Powerpuff kızlarıyla tanışma fırsatı buldu.

Etkinlik için özel olarak oluşturulan Bilim Atölyesi’nde, mini deneyler yapmanın heyecanını yaşayan çocuklar, Türkiye’de ilk defa bu etkinlikte yapılan Powerpuff Girls’le Kodlama Oyunu’nda kodlamaya ilk adımlarını atttı. Dünyada giderek daha da önemi artan bir eğitim trendi haline gelen “Kodlama” çocukların neden-sonuç ilişkisini kavrama yeteneğini geliştiriyor. 

Tüm bunlara ek olarak, çocukların bir kısmı resim Atölyesi’nde el becerilerini sergilerken bir kısmı da top atma köşesinde efsane kötü karakter Mojo Jojo’yu yenmeye çalıştı. Çocuklar; uzaktan kumandalı araba parkuru, yüz boyama ve keyifli aktivitelerle bu sınırsız eğlenceyi doyasıya yaşadı.

Güzel şehirlerini korumak için kötülere karşı mücadele eden Blossom, Bubbles ve Buttercup’tan oluşan Powerpuff Girls’ün, aksiyon ve eğlence dolu yepyeni maceraları, her Cumartesi ve Pazar saat 10:00’da sadece Cartoon Network ekranlarında.

Yorum Yap