Şanssız Olduğunuzu Düşünüyorsanız, Bu Haberimizi Okuyun!

Şanssız olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?

Şayet böyle düşünüyorsanız, sizi temin ederiz ki yanılıyorsunuz. Gelmiş geçmiş zamanlarda yaşanan ve hatta “Guinness Rekorlar Kitabı”na bile girmeyi başaran, yani şanssızlığı tescillenmiş insanlar varken, bizce sizin büyütecek o kadar da büyük bir talihsizliğiniz yok…

Bir insanın üzerine hayatı boyunca kaç kez yıldırım düşebilir? “Bir, iki, üç…….” Yanıldınız!.. Gerçek rakam tam tamına 7! Evet, üzerine 7 kez yıldırım düşen kişi, en son çare olarak Tanrı’ya dava açmayı uygun görmüş ve mahkeme yolunu tutmuş.

Eski Fenerbahçe’li futbolcu “Uche“nin maçta bacağının kırıldığı pozisyonu hatırlayanınız var mı?.. Pekte hatırlanmak istenen bir görüntü değil, değil mi? Ünlü futbolcu bu talihsiz kazanın ardından sahalardan uzun süre uzak kalmıştı.

İspanya’da boğa güreşi sırasında, bu kazayı geçiren matador “Julio Aparicio“nun, boğazı ve dili parçalandı. Kazadan sonra birçok operasyon geçirdi ve mesleğine kaldığı yerden devam etti.

Bisiklet kazası geçiren Juan Antonio Flecha, geçirdiği kaza sonrası yarış alanından çıkıp, dikenli tellerle örülü alana yuvarlandı ve tüm vücudunda yaralar meydana geldi, ancak o, bu halde bile olsa yarışa devam etmek istediğini söylemişti.

Ünlü Amerika’lı basketbolcu LeBron James, kenarda maçı izleyen masum seyircinin üzerine aniden böyle düştü. 2,03 metre boyundaki ve 113 kilo ağırlığındaki profesyonel basketbolcu, hiçbir şey olmamış gibi kalkarak maça kaldığı yerden devam etti. Neyse ki, kadına hiçbir şey olmamıştı.

Bu kadın ise, dans ederken kendinden geçenlerden… Boru dansı yaparken yanlışlıkla düğün çadırını yıkarak, gelin başta olmak üzere birçok davetlinin yaralanmasına sebep oldu.

NASCAR yarışları kazalarıyla ünlüdür. Hemen her yarışta onlarca araba zincirleme şekilde kazalara karışır. Hatta kimi zaman resimde gördüğünüz gibi araçların havalara uçtuğu bile yaşanmıştır. İşte o yarışlardan birinde “Austin Dillon”un kullandığı araç bu hale geldi ve ancak bariyerlere çarparak durabildi. Bu ciddi kazada Dillon, mucize eseri yara almadan kurtuldu.

Yorum Yap