Retina Teknolojisi ile Geliyor!

Galaxy Note 4’un özellikleri şaşırtmaya devam ediyor. Bomba gibi bir özellik ile gelen Galaxy Note 4 retina tarama özelliği ile geliyor. Samsung’un bu yılın sonlarına doğru çıkarmayı düşündüğü büyük ekranlı akıllı telefonu Galaxy Note 4 retina tarama teknolojisine sahip.

Peki nedir bu retina ekran teknolojisi.. Hem işlevsel hemde fiziksel işlevsel açıdan bir çok değişim yaşayan ekran teknolojisi olup sonra zamanlar Apple’dan sonra Samsung’da adını sıkça duyacağımız teknoloji retina ile yeni bir boyut kazanmış olup normal bir insan gözünden daha fazla çözünürlük görmeye imkan sağlamaktadır.

Cumartesi günü Twitter üzerinden göndermiş olduğu mesajla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Galaxy Note 4’e retine teknolojisini tanıtmak üzere yaptıkları işlemleri açıkladılar.

Özel bir retina teknolojisi için çalıştıklarını belirten Galaxy Note 4 serisinde denemeyi sevdiği bilindiğinden Twitter adresinden yapılan bu merak uyandırıcı duyurunun da Note 4 modelinde retina taramalı olacağı ve güvenlik bileşeniyle karşılaşacağımızı düşünüyoruz.

Galaxy Note 4 özellikleri ise 16 megapiksel kamera olabilir. Ayrıca 5.7-inç QHD ekran, 3GB RAM, yeni Exynos octa-core işlemci donanımda olunacabileceği konuşuluyor.

 

 

Yorum Yap