Osman Bey kaleyi geri mi verecek? Kuruluş Osman 44. bölüm 1. fragmanı

Osman Bey kaleyi geri mi verecek? Kuruluş Osman 44. bölüm 1. fragmanı

Savcı Bey’in oğlu Nikola’ya esir olduktan sonra Osman Bey’in İnegöl planları bozulur. Alplerin de ele geçirilmesiyle Osman Bey harekete geçer. Ancak yeni bölüm fragmanında Osman Bey, kaleyi yeğeninin canına karlılık geri vereceğini açıkladı. Kuruluş Osman 44. bölüm 1. fragmanı

Osman Bey, Ertuğrul Gazi’nin vasiyetini yerine getirmek için evlenme kararını Bala Hatun’a söyler. Onun rızasını almak ister. Bala Hatun, duydukları karşısında her ne kadar şaşırsa da gerçeği kabul etmek zorunda kalır. Öte yandan Dündar Bey, Osman Bey’in arkasından hain planlar kurar. Osman Bey, Haçlılara karşı Türk beylerini toplamak için Toy kurmaya karar verir. Ancak Toy için gelen Türk beyleri Flatus tarafından öldürülürler. Buna öfkelenen Osman Bey, Bizansa karşı büyük savaşa girer. 

KURULUŞ OSMAN 44. BÖLÜM 1. FRAGMAN 

KURULUŞ OSMAN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Beykoz ilçesine bağlı Riva’da özel bir plato yapıldı. Platoda kaleler, hanlar, hamamlar, camiler, kiliseler, en ince ayrıntısına kadar inşa edildi. Avrupa’nın en büyük platolarından biri olan yerin yapımında 60 ayrı marangoz ekibi canla başla her gün çalışıyor. Aynı ortamı yakalamak için bölgedeki göle yapay nehir açıldı. Toplamda 1500 kişi çalışıyor. 

Yorum Yap