Organik Anne-Bebek Markası ‘Unnado’ da!

1445950438_earth_mama_angel_baby_herb_heart_logo

Organik anne-bebek markası ‘Earth Mama Angel Baby’

Türkiye’de sadece Unnado.com’da!

Ebeveynlerin evlerinden rahatça ve tek noktadan alışveriş yapabilmelerini sağlayan Unnado.com, organik ürünleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken Earth Mama Angel Baby’yi Türkiye’ye getirdi. Anne ve anne adaylarının en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan ‘Earth Mama Angel Baby’ye ebeveynler Türkiye’de e-ticaret üzerinden sadece Unnado.com aracılığıyla ulaşacak.

Bünyesinde anne, bebek ve çocuk alanında yeni, farklı ve özel markalara yer veren Unnado.com, eczanelerde satılan bebek ve anne bakım ürünlerine farklı bir soluk getiren ve Amerika’da en çok tercih edilen markalar arasında yer alan ‘Earth Mama Angel Baby’yi ebeveynlerle buluşturuyor. Eczaneye kadar gitmeleri gerekmeyen ebeveynler, kapıya kadar teslimatın tadını çıkarıyor.

Organik ve bitkisel ürünleriyle ebeveynlerin kendileri ve minikleri için güvenle kullandığı‘Earth Mama Angel Baby’ye Türkiye’de e-ticaret üzerinden sadece Unnado.com aracılığıyla ulaşılıyor.

Hastanelerin tavsiyesi!

Paraben, suni koruyucu ve toksin içermeyen gebelik, emzirme, doğum sonrası ve angel baby ürünleri anne adayı, anne ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarını organik olarak karşılıyor. Hastanelerin dahi tavsiye ettiği bitkisel ürünler, anne ve anne adaylarının doğum öncesi ve doğum sonrası sürecinde en büyük yardımcısı oluyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ve tamamen doğal ürünler, organik emzirme çayı, meme ucu kremi, organik sütten kesme çayı, pişik kremi, dinlendirici lavantalı bebek losyonu, bebek ihtiyaçları paketi, doğum sonrası herbal banyo, dudak kremleri, sabah zindelik spreyi ve doğal çatlak yağı gibi geniş bir yelpazeye sahip.

1445950430_earth_mama_gorsel

Yorum Yap