Oppo N3 Fiyatı ve Özellikleri

Oppo’nun uzun süredir merakla beklenen ve kamerası ile dikkat çeken yeni akıllı telefonu Oppo N3 güçlü ayak sesleri ile yaklaşıyor. Şirketin Çin’de yer alan mağazaları camlarına yapıştırdıkları ilanlar ile cihazın fiyatı ve özelliklerini tüm dünya ile paylaştı. Eski usül keçeli kalem kullanılan tabelaları tercih eden bazı mağazalar ürünün daha önce de tahmin edilen özelliklere sahip olduğunu onaylamış oldu.

Şayet resmi mağazaların reklamlarına bakacak olursak, Oppo N3 akıllı telefon 5.5 inç 1080p ekran, döndürülebilir tasarımıyla dikkat çeken 16 megapiksellik kamera ve 4298 Yuan’lık fiyatıyla son kullanıcısını selamlayacak. Burada dikkat çeken nokta ürünün yüksek sayılabilecek fiyatı. Talep edilen 4298 Yuan yaklaşık olarak 700 Amerikan dolarına denk geliyor!

Yüksek Fiyat!

iPhone 6’nın çok büyük bir egemenlik sergileyemediği bölgede aynı fiyata birer çift Xiaomi Mi4, Meizu MX4 ya da IUNI U3 akıllı telefon almak ve hatta üstüne para arttırmak dahi mümküm. Kısacası Oppo yeni telefonu N3’e çok güveniyor ve böylesi yüksek bir bedel talep ediyor.

Oppo’nun eski nesil cihazlarından Oppo N1 ise büyük umutlarla piyasaya sürülmüş ancak sıkıntılı dokunmatik yüzeyi, 13 megapiksellik kamerasına yakışmayacak düzeyde çektiği fotoğraflar ile küçük çaplı bir hayal kırıklığı yaşatmıştı. Tahminler Oppo’nun dersine iyi çalıştığı ve bu sefer çok güçlü bir ürünle geri döneceği yönünde.

Oppo N3 akıllı telefon 29 Ekim 2014 tarihinde merhaba diyecek!

Yorum Yap