Olumsuz Duygulardan Arınmak İçin Bir Teknik

kaplan-gozu-tasi-21

Kaplangözü taşı bilinçaltı temizliği ve ailenizden gelen DNA larınızda kayıtlı olan olumsuz duyguların temizlenmesi için çok etkili bir taştır. Eğer bir kaplangözü taşınız varsa aşağıdaki çalışmayı mutlaka yapmanızı öneririm. Çalışma sonrası arınma belirtileri yaşayabilirsiniz. Bir kaç gün kendinizi gergin, üzüntülü yada farklı hissedebilirsiniz bu normaldir ve çalışmanın olumlu bir etkisidir. Bazı insanlarsa tam tersine kendilerini çok enerjik ve canlı hissetmektedirler bu da normal bir etkidir.

Öncelikle kaplangözü taşınız çok küçük olmasın, tam olarak büyüklük vermem mümkün değil ama çok ufak bir taş etkili olmaz ama en azından bir yüzüğün büyüklüğünde olsun, daha büyük olursa daha da iyi olur. Taşınızı önce bir gece toprakta yada deniz tuzu eklenmiş suda bekletin. Daha sonra eğer biliyorsanız taşa biraz reiki verin. Reiki ile çalışmıyorsanız bu adımı atlayabilirsiniz.

Kurtulmak istediğiniz olumsuz duygunuzu seçin. Bu herhangi bir duygu yada korku olabilir ama sizi olumsuz etkilediğinden emin olduğunuz bir şey olsun. Taşınızı sol elinize alın, avuç içinize koyun ve avucunuzu kapatın. Bir süre taşa odaklanın ve varlığını hissedin. Daha sonra içinizden yada sesli olarak şu niyeti edin: Elimdeki kaplangözü taşımın içimdeki; … korkusunu benden almasına,bu korkumdan ( yada duygumdan) tamamen arınmaya ve kurtulmaya niyet ediyorum.

Daha sonra korkunuza yada olumsuz duygunuza odaklanın, bir süre bunu düşünün, dikkatinizi yaşadığınız olumsuz duygulara verin. Bu aşamada ne kadar canlı olarak duygunuzu hisserseniz o kadar iyi olur. Yeterince korkunuza yada olumsuz duygunuza odaklandığınıza bu duygunun sıkıntısını yaşamaya başlayacaksınız ve bir an önce bundan kurtulmak isteyeceksiniz. Tam bu aşamada elinizden siyah bir enerjinin aktığını ve taş gittiğini imgeleyin. Bunu da hissettiğiniz sürece yapın, bir kaç saniye yada bir kaç dakika olabilir veya daha da uzatabilirsiniz. Siyah enerji taşa tamamen akınca hızlı bir şekilde hemen taşınızı daha önceden hazırladığınız içine deniz tuzu eklenmiş suya koyun ve içinizden; Teşekkür ederim, şimdi taşımın tamamen arınmasını seçiyorum deyin.

Bu aşamada hızlı davranmanız çok önemli olduğu için suyu yanınızda hazır bulundurmanızı öneririm. Daha sonra taşı bir gece bu suda bırakın ve taşa siz yada başkası daha erken dokunmasın. Sabah taşınızı musluktan akan bol su ile yıkayın. Eğer biliyorsanız  bir kaç dakika da olsa reiki verin, bilmiyorsanız güneş ışığında bir kaç saat bırakın yada taşı yakacağınız herhangi bir tütsünün dumanında bir kaç dakika tutun. Taşı temizleğiniz suyu hemen tuvalete dökün ve sifonu çekin, bu su ile temas etmeyin ve dokunmayın. Aksi halde negatif enerjiden etkilenebilirsiniz. Daha sonra taşınızla yeniden başka bir korku için çalışma yapabilir yada gerekli görüyorsanız aynı korku ile çalışabilirsiniz. Bazen bir kere çalışmak yetmeyebilir bir kaç kere bir korku ile çalışmak gerekir. Bu çalışmalarda yada sonrasında taş kırılırsa yeniden kullanmayın ve doğaya mümkümse bir ağaç altına bırakın. Taşınıza sevgilerinizi göndermenizin de çalışmanın başarısına katkısı olacaktır.

Yukarıda anlattığım teknik çok etkili bir tekniktir ve yapmak isteyenlerin düzenli çalışmaları durumunda büyük faydalar elde edebileceğini söyleyebilirim.

Sevgilerimle
Berna Özcan Demir

Yorum Yap