Nike ile Kendi Formanı Tasarla

Nike Kendi Formanı Tasarla Fikri ile Büyük Yenilik Peşinde

Nike İstinye Park mağazasında bulunan forma kişiselleştirme alanı, hayalinizdeki zafere hayalinizdeki formayla koşma imkanı sunuyor.

Temmuz ortasına kadar Nike İstinye Park mağazasında yer alacak forma kişiselleştirme alanında dilediği futbol formasını satın alan herkes, tasarım ekibiyle birlikte özgün tasarımlarını ücretsiz olarak yaratabiliyor. Kişiselleştirme alanında farklı stillerde font ve logolarla baskı tekniği uygulanabiliyor ve birçok sıra dışı aksesuardan herkes kendini yansıtan parçaları seçip formasına işletebiliyor.

Forma kişiselleştirme alanında, aynı zamanda Dilara Fındıkoğlu’nun kızlara ve kadınlara hayallerinin peşinden koşmaları için ilham vermek adına tasarladığı özel formalar sergileniyor. Dilara Fındıkoğlu tarafından yeniden yorumlanan Nike futbol formalarının her biri kadınların farklı bir özelliğine ithafta bulunuyor. Dilara Fındıkoğlu tasarımı formalarda yer alan tüm aksesuarlar ise forma kişiselleştirme alanında katılımcıların kendi formalarında dilediğince kullanabilmeleri için yerini alıyor.

Yorum Yap