MACERACI VE ENERJİK: H&M STUDIO İLKBAHAR/YAZ 2021 KOLEKSİYONU

MACERACI VE ENERJİK: H&M STUDIO İLKBAHAR/YAZ 2021 KOLEKSİYONU

Büyülü kaşiflerin ve cüretkar hayalperestlerin zamansız çekiciliğiyle karışan koleksiyon, çok yönlü modern günlük kıyafetlerle güçlü terziliğin yıldız parçalarını bir arada sunuyor. Sürdürülebilir kaynaklı malzemelerden üretilen bu koleksiyonun kilit parçaları, jakarlı örme süveter, siyah saçaklı kadife elbise ve VEGEA deri diz üstü siyah çizmeler. Hazine ve suda yaşayan canlılardan ilham alan mercan turuncusu ve neon sarıdan oluşan elektrikli renk paleti, bej ve siyahın nötr tonlarıyla dengeleniyor.

MACERACI VE ENERJİK: H&M STUDIO İLKBAHAR/YAZ 2021 KOLEKSİYONU

H&M Studio parçalarının bir özelliği de sonsuza kadar değer verme mantığıyla tasarlanmış olması. Bu nedenle H&M Studio ilk defa, geçmiş koleksiyonlardan değerli parçaları keşfetmeye davet ediyor. Özel arşiv parçalarından oluşan seçki Berlin’deki Mitte ve Stockholm’deki Sergels Torg olmak üzere dünya çapındaki iki H&M mağazasında satışa sunulacak. Ayrıca H&M sosyal medya kanalları aracılığıyla, önceki Studio koleksiyonlarından en sevdikleri parçaları yeniden ziyaret edebilir veya yeni bulduğunuz SS21 hazineleriyle önceki Studio parçalarını kombinleyebilirsiniz.

H&M Studio SS21 koleksiyonu, 18 Şubat’tan itibaren Türkiye’de sadece hm.com’da ve dünyada ise seçili mağazalarda & online’da satışa sunulacak.

Yorum Yap