LG Q42 farklı tasarımıyla tanıtıldı! İşte özellikleri

LG, bugün LG Q42 olarak bilinen ve uzun bir süre sızıntıları ile gündeme gelen yeni bir bütçe dostu olması beklenen akıllı telefonunu sessiz bir şekilde duyurdu. LG Q42 farklı arka tasarımıyla tanıtıldı!

LG, akıllı telefon tasarımını 2020’de daha orijinal hale getirmenin farklı bir yolunu buldu diyebiliriz. Başlangıcı ise LG Wing modelinde uygulamıştı. Farklı tasarıma sahip olan ikinci telefon LG Q42 diyebiliriz.

Aşağıda gördüğünüz gibi tasarım tamamen normal fakat arka taraf oldukça sıra dışı görünüyor. Görünüşe göre arka kapağın üzerine LG’nin Benzersiz Dalga Modeli adını verdiği bir tür film ya da çıkartma yapıştırılmış. Böylece sadece bu etiketi, rengini ve desenini değiştirerek yeni tasarımı kolayca yenileyebilir.

LG Q42 farklı tasarımıyla tanıtıldı! İşte özellikleri

Farklı arka tasarımlı LG Q42 özellikleri!

Akıllı telefonun özelliklerine ve fiyatına gelecek olursak fiyatı henüz açıklanmadı ancak açıkça bütçe dostu bir akıllı telefon cihaz olması bekleniyor. 6,6 inç diyagonal geniş bir ekranla kullanıcıların karşısına çıkacak ancak yalnızca HD + çözünürlükte olacak. Mobil işlemcisine gelecek olursak MediaTek Helio P22 desteklemektedir.

LG Q42 farklı tasarımıyla tanıtıldı! İşte özellikleri

LG Q42 ayrıca 3 GB RAM, 64 GB dahili depolama hafızası ile kutudan çıkacak. 13 Megapiksel ana kamera, 5 Megapiksel süper geniş açılı lens, 2 Megapiksel makro kamera, 2 Megapiksel derinlik sensörü arka dörtlü kamera ve 8 Megapiksel ön kameraya sahip. Akıllı telefonun güç alacağı batarya ise 4000mAh olacak. Farklı arka tasarımlı LG Q42 boyutu 165 x 76,7 x 8,4 mm ve 184 g ağırlığında. USB-C ve Bluetooth 5.0 desteği sunmaktadır.

Yorum Yap