Kıskanç Eşler ve Dikkatli Patronlar İçin Yeni Uygulama!

Loco artık Türkiye’de!

Kıskanç eşler de, dikkatli patronlar da bu uygulamayı indirecek

Ortadoğu ve Doğu Avrupa’da 50 bin kullanıcısı bulunan anlık konum takibi uygulaması Loco, artık Türkiye’de. Hem IOS hem de android uygulamaları bulunan Loco’yu; kıskanç eşler, personelinin lokasyonunu izlemek isteyen şirketler ve okula giden çocuğunu izlemek isteyen ebeveynler de rahatlıkla kullanabilecek. Business ve bireysel kullanıcılar için uygunluğuyla öne çıkan Loco, telefonlardan ücretsiz olarak indiriliyor ve birçok amaca yönelik olarak kişi takibi rahatlıkla yapılabiliyor.

Hedef 2019 yılsonunda 1 milyon aktif kullanıcı
Loco, 2019 yılsonunda globalde 1 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşmayı hedefliyor. Kapalı alfa aşaması geçtiğimiz ağustos ayında tamamlanan ve açık beta olarak eylül ayında devreye giren Loco kasım ayı itibariyle mağazalarda yer almaya hazırlanıyor.

“Ebeveynler için ideal çözüm. Çocuklarınızın nerede olduğunu artık daha rahat bileceksiniz”
Ayrıca Loco, kullanıcılarının geri bildirimlerini değerlendirerek konum algoritmasından çıkan bilgilerini de sosyal ağların yardımıyla değerlendirdiğini söyleyen Kongel, “Loco, bireylerin ya da çalışanların şu anda “şu konumda 3 saat geçirdi” yerine “şu isimli mekanda 3 saat geçirdi” şeklinde oldukça isabetli bilgi verebiliyor.

Loco’nun bu kadar kontrollü geri bildirim yapmasının sebebi de, bireylerin harita üzerinde hareketlerini ya da yolculuğunu canlı olarak gösterebilmesidir. Örneğin; çocuğunuzun nerede olduğunu, nereye doğru yürüdüğünü, servise binip binmediğini, canlı olarak harita üzerinde görebiliyorsunuz. Ayrıca bu iki özelliğin şu anda rakiplerimizin hiçbirinde olmadığını söylemek isterim.”

Yorum Yap