iPhone’unu getirenlere BlackBerry’den indirim

BlackBerry halen birçok kişinin vazgeçilmezi. Anak pazar payı yüzde 1′in altına düşen şirket zor zamanlar yaşıyor. Şirket bu zor zamanları yeni kampanyalarla atlatmak istiyor. Hazırladığı son kampanya ile birlikte iPhone kullanıcılarını kendi saflarına çekmek isteyen BlackBerry, telefonunu verenlere BlackBerry Passport alırken indirim sağlıyor.

Söz konusu kampanya iPhone 4S‘ten iPhone 6‘ya kadar olan tüm modelleri kapsıyor. Ancak iPhone 6 Plus kampanyaya dahil değil. iPhone 4S modeli 90 dolar, iPhone 6 ise 400 dolara kadar indirim sağlıyor. Ayrıca Blackberry ayrıca modelden bağımsız olarak iPhone’unu getirenlere 150 dolar da ekstra indirim fırsatı tanıyor. Böylece toplamda 550 dolar indirim yapılmış oluyor. Bu indirim karşılığında ise kullanıcıların 599 dolar ile 699 dolar arasında değişen Blackberry Passport modellerinden birini satın alması gerekiyor.

Yalnızca Amerika için geçerli olan bu kampanyanın 13 Şubat’a kadar süreceği fakat “Black Friday” günü yapılacak satışların bu kampanyanın dışında kalacağı dile getiriliyor.

Yorum Yap