İpek Senem Aydın ile Bolluk ve Bereketi Nasıl Çekeriz?

İPEK SENEM AYDIN

BOLLUK BEREKETİN KAPILARINI ARALAMANIZA YARDIMCI OLUYOR

 

Olumlu ruh halinin önündeki blokajları ortadan kaldırmaya yardımcı olan İpek Senem Aydın, YouTube kanalındaki “Bolluk ve Bereketi Nasıl Çekeriz” videosu ile, bolluk ve berekete ulaşmak isteyen herkese fayda sağlıyor. 

 

Bolluk ve Bereketi Çekme Videosunu İzlemek İçin:

 

Bolluk ve bereket ile refaha ulaşmak isteyen fakat önüne çıkan çeşitli blokajlarla bu hedefini gerçekleştiremeyenlere yardımcı olan İpek Senem Aydın, bolluk ve bereketin kapılarını aralıyor. YouTube kanalındaki bolluk ve bereketi çekme videosu ile “Bolluk ve bereketimizi engelleyen blokajlarımız neler olabilir” ve “Bolluk ve bereketimizi artırmak için neler yapmalıyız” sorularına cevap veren Aydın, verdiği tavsiyelerle bolluk ve berekete ulaşmanın sanıldığı kadar zor olmadığını kanıtlıyor.

 

Konuya dair ilk olarak bolluk ve bereketin önündeki blokajlara değinen İpek Senem Aydın, bunlardan en önemlisinin “genetikle taşınmış olan kıtlık bilinci” olduğunu vurguluyor. Kişinin atalarında yer alan kıtlık bilincinin genetik olarak sonraki kuşaklara aktarılarak kendisine kadar ulaşabileceğine değinen Aydın, kişinin yakınlık hissine kapıldığından dolayı da fakir kalma inancının geliştiğini belirtiyor. Bolluk ve bereketin önündeki blokajlardan birini de “sahip olunanların değerini bilememek ve şükretmemek” olarak vurgulayan ThetaHealing eğitmeni, bunu aşmanın en güçlü yollarından birinin de minnet duygusuna sahip olmaktan geçtiğini söylüyor. Minnet duygusunda olup her şey için şükredildiği zaman kişinin frekansının yükseldiğinin altını çizen Aydın, minnet duyulan şeyin de misliyle arttığına değiniyor. Bolluk ve bereketin kişinin hayatında olması için anne ve babadan alınan sevginin de çok önemli bir husus olduğuna dikkat çeken Aydın, anne ve baba sevgisine doymuş birinin hayatında bolluk ve bereketin de kolaylıkla yer alacağına değiniyor.

 

Bolluk Berekete Ulaşmak İmkansız Değil

Bolluk ve berekete ulaşmak adına kişinin almayı bilmesi gerektiğini söyleyen İpek Senem Aydın, birinden gelen kapınızı kapatma veya ceketinizi asma gibi tekliflerin dahi reddedilmemesi gerektiğinin uyarısını yapıyor. Nezaketen yapılan bu türde tekliflerin, kişinin alması için önemli bir fırsat olduğuna değinen Aydın, “Teşekkür ederim” denilerek o teklifin kabul edilmesi gerektiğini tavsiye ediyor. Birisi iltifat ettiğinde de o iltifatı kabul ve teşekkür ederek kişinin kendisinde tutması gerektiğine vurgu yapan başarılı ThetaHealing eğitmeni, almayı bilebilmenin çok önemli olduğunu belirtiyor.

 

 

İpek Senem Aydın

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan İpek Senem Aydın, Uluslararası ThetaHealing Eğitmenidir. Birçok modülde ThetaHealing Eğitmeni olan İpek Senem Aydın, ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir. 

ThetaHealing seminerlerini online olarak İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile aile sistem çalışması, nefes, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Yorum Yap