iPad 2 ve iPhone 4S kullanıcılarına iyi haber

Apple, iOS 8 güncellemesini yayınlamasının ardından hala tüm cihazlar için stabiliteyi sağlayabilmiş değil. Özellikle iPhone 4s ve iPad 2 gibi cihazların kullanıcıları yeni güncellemeyle beraber ciddi performans sorunları yaşamışlardı. Bunun üzerine geçtiğimiz haftalarda gelen bilgilerde iOS 8.1.1 güncellemesinin bu cihazlar için beklenen performans artışını sağlayabileceği yazıyordu. İşte bu beklenen güncelleme de bugün nihayet yayınlandı.

Apple’ın özellikle iPhone 4s ve iPad 2 cihazları için yayınladığı bu yeni ara güncelleme ayrıca çeşitli hata düzeltmelerini de içeriyor.

Tabii ki bu düzeltmelerin başında iOS 8.1 güncellemesiyle birlikte hala bazı cihazlarda devam eden Bluetooth, WiFi, hücresel bağlantı, pil tüketimi, çökme ve donma sorunlarıyla ilgili düzeltmeler geliyor.

iPhone 4S, 5, 5s, 5c, 6, 6 Plus, iPad 2, üçüncü jenerasyon iPad, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 3 ve Retina ekranlı iPad mini gibi cihazlar için yayınlanan iOS 8.1.1 güncellemesini cihazınıza ‘Yazılım güncellemeleri’ bölümünden yükleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap