H&M ile Tony Bennett ve Lady Gaga

67452658-BENNETT_GAGAa

Kampanyanın yıldızları Tony Bennett ve Lady Gaga, çok satanlarda 1 numara olan yeni albümleri Cheek To Cheek’ten It Don’t Mean a Thing (If It Ain’t Got That Swing) adlı şarkıyı seslendiriyor.

Reklamın yönetmeni Johan Renck 1940’ların Big Band döneminin parıltısı, büyüsü ve gösterişinden esinlenmiş. Film, kutlama havası, güçlü bir moda hissi ve altında yatan mizahla çekilmiş.

Süper modeller ve süper starlardan oluşan H&M ailesi, bu yılbaşı dönemini hediye verme ve birliktelik ruhuyla kutladığı heyecan verici bir maceraya dönüşmek için kolları sıvadı. Şık kırmızı elbiseler ve parıldayan etekler ve üstlerle yaratılan çabasız bir gösteriş var. Tıpkı reklam kampanyasında Lady Gaga tarafından giyilen rahat bol kesimli kazak gibi örgü trikolar da kutlamaların olmazsa olmazı.

Erkeklerin de kutlama ruhunu yansıtmak için ekoselerin farklı görünümleri sunuluyor. Çocuklar, sezonun desen ve süsleriyle yılbaşı eğlencesine katılırken aynı zamanda ekoseler ve kazaklarla en akıllı görünümlerine bürünüyorlar.

H&M, yılbaşı dönemi boyunca, küresel yoksullukla mücadele etmek için yoksul kadın ve genç kızlarla birlikte çalışan yardım kuruluşu CARE için bağış toplayacak.

Yorum Yap