HALSEY İLK BEBEĞİNE HAMİLE

HALSEY İLK BEBEĞİNE HAMİLE

Halsey, 27 Ocak’ta hayranlarını şaşırtan bir haber açıkladı. Hamile olduğunu duyuran Halsey, aynı zamanda ilk kez sevgilisi Alev Aydın’ı paylaştı. Yeni ilişkisi hakkında oldukça sessiz olan Halsey, tüm haberleri aynı anda duyurdu diyebiliriz. Sevgilisi Alev Aydın’ı, hamilelik haberini ve birlikte yaptırdıkları dövmeleri paylaşan Halsey’nin ilişkisi hakkında hiçbir şey bilinmese de bağlarının oldukça güçlü olduğuna eminiz.

Geçtiğimiz Haziran ayında sevgilisi ile Joshua Free National Park’a ufak bir kaçamak yapan Halsey, dövme sanatçısı Amanda Owley’e ‘seeds’ yazılı bir dövme yaptırdı. Dövmeyi sol ayağına yaptıran Halsey’nin yanında ise Aydın da dövmeyi sağ ayağına yaptırdı. Owley’nin Instagram paylaşımına göre dövmeyi birbirlerinin el yazısı ile yaptıran çift, “tohum ekmek” anlamına gelen bir dövme yaptırdılar. “Halsey, bu haftanın kozmik olarak tohum ekmek için hayatınızdaki en iyi hafta olduğunu söyledi. Gezegenlerin nasıl hizalandığına ve o anda kozmosun nerede olduğuna dair her şey, hayatın zeminine tohum ekmek için en iyi zaman olduğunu gösterdi,” yazan Owley, çiftin dövmeyi ayaklarına yaptırma sebeplerinin toprağa en yakın yer olması olduğunu ekledi.

Görünüşe göre çiftin figüratif tohumları hızla gerçek bir tohuma dönüştü! Birkaç ay önce simgesel tohumlar eken Halsey ve Aydın, şimdi ise kuracakları ailenin ilk tohumlarını ekiyorlar!

Yorum Yap