GTA 5 Online Güncellendi!

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve her zaman olduğu gibi geçen sene yine damgasını vuran eskimeyen GTA 5 oyununun yeni nesil konsollarına gelmesine sayılı günler kala yeni bir güncelleme yayınlandı.

Genellikle bilgisayar oyuncularının merakla beklediği GTA 5 oyunu 1.17 veya The Last Team Standing ismi ile lanse edildikten sonra güncellemede yeni araçların ve silahların yer aldığı bilgileri geldi. Oyuncularına daha iyi hizmet vermek isteyen Rockstar Games yeni araçlar ve silahlar ile keyifli bir oyun geçirmenizi diliyor.

Bunun yanısıra yeni bir deathmatch modu eklenmiş görülüyor. Klaisk olarak iki takımın mücadelesinden sonra modda ölenler raunt bitene kadar canlanamıyor. Farklı bir oyun deneyimi sunan GTA 5 Online oyunu maalesef 12 GB’lık PlayStation 3’lerin güncellemeyi desteklemiyor. Bu durum PlayStation 3 sahibi kullanıcılarına oyunu oynanamaz hale getiriyor.

GTA 5 oyunu tüm konsollar için aynı tarihte yayınlanmıyor. GTA 5 oyunu bilgisayar için çıkış tarihi Ocak 2015 tarihi iken PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsolları için Kasım 2014 tarihinde yayınlanacak.

 

Yorum Yap