Gmail ve Google Maps Birleşti!

Google Maps bir sonraki güncelleme için görünüm içerisine Gmail randevularını getirmeyi planlıyor.Google Maps uygulaması yeni güncellemesi ile Gmail randevularını da göz önüne getiriyor.ViewSearchsonuçları artık harita içerisinde görünür hale gelecek.

Apple Maps uygulamasını daha iyi yapmak için çalışıyor. Bir seferde sadece birgün Apple en azından bir web uygulaması ile kendi Maps ve Google üzerinden takas eden servisleri anlatılıyor. Google şirketin Gmail web postası hizmeti yoluyla yapılan atamaları entegre etmektedir.

Android ve iOS için Google Maps uygulamasının güncelleştirmesini yayımladı. Önümüzdeki Cuma günü bitmesi beklenen yeni versiyonu otomatik arama gezinmek zorunda kalan kullanıcılarının ayarlamış olduğu toplantıları yada rezervasyonların yerini gösterecek. Bu sayedeGmail kullanıcıları adresleri ile randevuları yada rezervasyonlara daha hızlı erişebilecek.Google Maps uygulamasının yeni sürümü artık doğrudan harita görünümünde açıklamaları ile izleme arama sonuçlarını destekleyecek.

Ayrıca güncelleştirmenin bir parçası olarak bu arama sonuçları artık daha hızlı seçim yapmayı sağlayacak. Harita üzerinden doğrudan görüntüleme işlemi gerçekleşecek. Firma mekanlar, restoranlar, kafeler, olanaklar ve kullanıcıların geçerli yerel yerleri için keşfetme özelliğini geliştirdi.

Yasal Uyarı!: Veteknoloji.com yazıları telif hakkı ile korunmaktadır kaynak gösterilip bağlantı verilerek (link) veya izin alınarak yayınlanabilir.

 

Yorum Yap