Geleneksel tıp ile teknoloji bütünleşti

Dr. Sinan Akkurt’un uyguladığı “frekanslı hacamat”, kupa tedavisini biorezonansa özel bir tarama ve tespit edilen rahatsızlıkların anti-frekanslarla giderilmesi yoluyla destekliyor. Tedavide insan vücudunun yaydığı çok düşük ölçekli frekanslara en yakın seviyede frekanslar kullanılarak daha etkili sonuç alınabiliyor.

Doğal tıp metodu biorezonansı Türkiye’ye tanıtan Dr. Sinan Akkurt, bilinen en eski tedavi yöntemlerinden biri olan ve günümüzde dek uzanan kupa tedavisini teknolojiyle bütünleştiren “frekanslı hacamat” uygulamasını İzmir ve İstanbul’daki kliniklerinde başlattı. Kupa tedavisi, halk arasında hacamat olarak anılıyor. Sağlığın korunması ya da hastalıkların tedavisi için vücudun çeşitli yerlerine kupa kapatılması yoluyla gerçekleştirilen hacamattan 70’ten fazla hastalığın tedavisinde yararlanılabiliyor. Frekanslı hacamat ile vücuttan toksin ve serbest radikallerin atılımının yanı sıra biorezonansa özel testle vücutta hastalığa yol açan 6400 farklı maddenin taraması ve hastalıkların anti-frekanslarının vücuda yüklenmesi yoluyla tedavisi yapılabiliyor..  Hiçbir yan etki göstermeyen frekanslı hacamattan önleyici tedavilerin yanı sıra fıtık, migren, romatizmal hastalıklar ve tüm ağrılı hastalıkların tedavisinde etkin sonuçlar alınabiliyor.

Frekanslı hacamat uygulamasında düşük şiddette titreşimler kullanılarak vücudun frekanslarına en yakın seviyeye ulaşılabildiğini kaydeden Dr. Sinan Akkurt, kupa tedavisinin de, biorezonans tedavisinin de mutlaka tıp doktoru kontrolunda gerçekleştirilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Yorum Yap