Facebook Raporuna Ulaşın!

Aktif Facebook kullanıcılarının dışında normal bir Facebook kullanıcısı bile Facebook hesabına girer girmez arkadaşlarının yada sayfaların paylaşmış olduğu gönderileri beğenmekten kendini alamıyor.

Hareketler dökümü sayesinde beğenilerinizi görüntüleyebilir ve Facebook’u kullanımınızı raporlayabiliyorsunuz. Facebook aynı zamanda bunlar arasında aramaa yapmanıza imkan sağlayan yeni özellikler sunarken zaman zaman bunların arasında inceleme yapmaya izin vermiyor. Karşınıza çıkan listede beğendiğiniz zamanların tarihleri bulunuyor. Eski bir gönderiyi beğenmişseniz biraz daha aşağı inince gönderileri görüntüleyebiliyorsunuz. Ama.. Zaman geçtikçe eski beğenileri bulmak biraz daha sıkıcı ve zor hale gelebiliyor.

Bu sorunun sıkıcı olduğunu düşünen geliştiriciler LikeManager yani Beğeni Yöneticiliği uygulamasını oluşturdu. Facebook’un bu eksik yanını kapatmak üzere hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde eski beğenileri dahi kolayca aratabiliyor ve eskiden beğendiğiniz bir fotoğrafı, yazıyı yada başka bir gönderinin linkine istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

Yorum Yap