En İyi Parfüm Önerileri

En İyi Parfüm Önerileri

Parfüm insanların imzasıdır, seneler geçsede bazı insanların yüzü ile birlikte kokusu aklınıza gelir. Kokunuz sizi adeta unutulmaz kılar. Parfümünüzü değiştirmek istiyorsanız önerilerimizi okumadan yeni parfüm almayın derim…

Gündüz iş yerinde ya da alışverişte kullandığınız parfüm ile gece şık bir yemekte kullandığınız parfüm aynı kıyafetiniz gibi farklı olmalı. Parfüm kıyafetiniz ile ve bulunduğunuz yere göre uyum içinde olduğunda muhteşem şıklığı yakalamış olursunuz. Son dönemlerde denediğimiz muhteşem kokuları sizlerle paylaşıyoruz.

JO MALONE – PEONY & BLUSH SUEDE

Jo Malone yaratıcısı disleksi hastalığı sebebiyle renkleri koklayabiliyor, gördüklerini kokuya dönüştürebiliyor. İşte tam da bu yüzden bu parfümü denemelisiniz, niş bir parfümdür herkeste kokuyu farklı algılatır, bu yüzden sizin parfümünüz herkesten farklı olacaktır. Afrodizyak etkisi olduğunu da söylemeden geçmeyelim, en iyi parfüm önerileri arasında.

BYREDO GYPSY WATER

İşte bir çok hastası olan başka bir koku, yine herkeste farklı duyular yaratacak bir parfüm… Kimi gül, kimi odunsu koku, kimi de limonlu der bu kokuya. Fiyatına göre çok kalıcı olduğunu söyleyemiyoruz fakat gerçekten kokladığınızda farklı yerlere gideceğiniz bir koku, denemelisiniz.

TOM FORD – NOIR DE NOIR

Tom Ford yeni parfümlerini tanıttı ve gerçekten çok etkileyici bir koku. Kadınsı bir parfüm arayışındaysanız bunu önerebiliriz.

FREDERIC MALLE – PORTRAIT OF A LADY

Eşsiz, yani kokladıklarınızdan değişik ve kalıcı bir parfüm arıyorsanız işte parfümünüz! Koklayanı diyardan diyara gezdirebilecek bir koku, gül kokusunu ilk önce alacaksınız ve arkasından çilekle böğürtlen eşlik edecek en sonunda da tatlı baharatlar baş döndürecek. Tütsü gibi bir koku diyebiliriz, bu yüzden herkes beğenmeyebilir. Kadınsı bir koku, denemelisiniz. 

CHANEL – GABRIELLE

İşte yine imzalık bir parfüm, hafif, kalıcı ve çok etkileyici. Bu harika karışımı kokladığınızda beyaz ve sarı çiçekler en önce burnunuza gelecektir. Çok iddialı diyebiliriz.

ANINE BING – SAVAGE ROSE

Kullanıcılarının “aşk” diye tabir ettikleri koku… Rose yazıyor fakat beyaz güllere karabiber eşlik ediyor. Kadınsı ve muhteşem bir koku. Ayırca roll-on şeklinde sürüldüğü için büyük kolaylık. Çok seveceksiniz…

 

 

BVLGARI – EAU PARFUMEE AU THE BLANC

Çok temiz ve ferah bir koku, yaz aylarının bence vazgeçilmezi. Bu ferah kokuyu bastırmayacak ve onunla aynı notaları çalacak bir şampuan ile artık imzanız hazır… En iyi parfüm önerileri arasında . Bu güzel kokunun içindekilerini yazayım da siz karar verin ;

Yeşil çay, karabiber, misk, kişniş, artemisia bitkisi, kakule, yasemin, amber, bergamot, odunsu notalar, gül, portakal çiçeği…

DEREK LAM – 10 CROSBY BLACKOUT

Osmanthus ve Masala Chai Çaylarının buluştuğu o taze ve tatlı koku… İlk sıktığınızda yoğun kokudan sonra git gide güzelleşen ve sizi gün içinde asla terketmeyecek olan uzun ömürlü parfümünüz. Ayrıca zarif tasarımını çok beğeneceksiniz.

MAISON MARGIELA – REPLICA 

Hani yepyeni ve tertemiz çarşaflara kendinizi attığınızda nasıl hissediyorsanız işte böyle bir his ile başınızı döndürecek muhteşem bir koku, sıktığında kumsal, güneş ve sıcaklık hissedenlerinde olduğu bu koku, yaz aylarında kesinlikle vazgeçemeyeceksiniz. Ayrıca günlük kullanılacak bir parfüm.

 

Yorum Yap