En Güzel Chrome Sekmesi Sizin Olacak!

Google Chrome üzerinde yeni bir sekme açtığınız zamanlarda basit ve işlevsel bir liste kullandığınız tüm içeriğe erişebilmek için ücretsiz olarak sunulan Chrome eklentisini denemelisiniz…

Pek çok internet tarayıcısında olduğu gibi Google Chrome de pek çok kişiselleştirme seçenekleri bulundurmaktadır. Açtığınız yeni sekmelerde istediğiniz düzeni oturtabilmek adına zorlu bir süreç geçirmeniz gerekebiliyor. Basit ve kullanışlı bir arayüz isteyen kullanıcılar bu ihtiyacı üçüncü parti uygulamalar ve eklentiler ile karşılamayı amaçlıyor.

Chrome Web Mağazasında bulunan Humble Web Tab Page adında bulunan eklentiyi edinerek yeni sekmeleri basit bir şekilde kendi ihtiyacınızı göre düzenleyebilirsiniz. Yeni basit bir tasarım ile ihtiyacınıza yönelik olan işlemleri gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Dilerseniz varsayılan fontu ve tasarımının dışında farklı temalarda, fontlarda hatta renklerde bile değişiklikler uygulayabiliyorsunuz.

Yeni sekme içeriklerinde yer imleri, uygulamalar ve çeşitli erişimler için tuşlar atamanız da mümkün. Sade bir liste halinde bulunan uzantı sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılarken kafanız karışmasın.

Yorum Yap