Doya Doya Moda günün birincisi belli oldu! 28 Ocak Doya Doya Moda puan durumu!

Doya Doya Moda günün birincisi belli oldu! 28 Ocak Doya Doya Moda puan durumu!

Doya Doya Moda, ekranların yeni moda programı olarak son dönemde en çok beğenilen programlar arasında yer alıyor. Doya Doya Moda’da kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadın, en uygun ve şık kıyafetleri seçerek moda alanında kendilerini ifade etmeye çalışıyor. Yeni bölümde yarışmaya sürpriz yarışmacı katılıyor. Doya doya moda 27 ocak puan durumu nedir? İşte, doya doya yeni bölüm fragmanında bazı detaylar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

TV8 ekranlarında gündüz kuşağında yer alan ve çok sevilen Doya doya yarışması tüm hızıyla bu dönemde fenomen olmaya devam ediyor. Televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen fenomen yarışması Doya Doya Moda’da heyecan üst seviyede. Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’nun jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda’nın her bölümüne televizyon dünyasından bir isim konuk jüri olarak katılıyor. Her gün belirli bir konsepte göre giyinerek podyuma çıkan büyük beden ve kilolu 7 kadının yarıştığı Doya Doya Moda’da bugün günün konsepti ödül törenine gidiyorlar’ olarak açıklandı. Doya Doya Moda gün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 27 Ocak 2021 puan durumu nasıl? gibi soruların yanıtları tüm izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

DOYA DOYA MODA 27 OCAK GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Haftanın birincisi olan isim Doya Doya Moda Rabia oldu ve altın kolyeyi boynuna taktı. Erkeklerde ise Emre oldu ve şık saati koluna taktı.

DOYA DOYA MODA 27 OCAK YARIŞMACILARI PUAN DURUMU

Özde:16
Ceren:14
Birben:15
Bahar:12
Rabia:16
Ayşegül:7
Tuğçe:6
Batıcan:10
Mehmet:12
Adnan:18
Emre:17
Ufuk:8
Erhan:20

DOYA DOYA MODA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DOYA DOYA MODA GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda 22 Ocak 2021 gün birincisi Rabia oldu.

DOYA DOYA MODA YARIŞMACILARI PUAN DURUMU

Birben 26

Rabia 33

Özde 24

Ceren 20

Bahar 23

Ayşegül 31

Aysu Örgen

Batıcan 32

Mehmet 29

Alper

Emre 36

Ufuk 25

Erhan 39

Ahmet 21

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda’da bu hafta erkeklerden elenen olmadı. Kızlardan ise Aysu yarışmaya veda eden isim oldu.

Doya Doya Moda günün birincisi belli oldu! 28 Ocak Doya Doya Moda puan durumu!

DOYA DOYA MODA JÜRİ ÜYELERİ

Gülşah Saraçoğlu

Uğurkan Erez

Seray Sever

Hande Demir Acar (Konuk jüri)

Doya Doya Moda günün birincisi belli oldu! 28 Ocak Doya Doya Moda puan durumu!

KEMAL DOĞULU DOYA DOYA MODA’DAN NEDEN AYRILIYOR?

Kemal Doğulu, Acun Ilıcalı’nın duyurduğu Exxen platformunda yeni bir projeye geçeceği için Doya Doya Moda programından ayrılıyor. Doğulu ayrılık haberini şu sözlerle duyurdu: “Üzülerek bu koltuktan feragat ediyorum. Buradan ayrılmak üzüyor beni elbette ama daha iyi bir şey yapmak için ayrılıyorum. Güzel projelerle çıkacağım tekrar karşınıza.” Yeni projesini sosyal medya hesabından duyuran Kemal Doğulu 1 Ocak’ta başlayacak olan Exxen’e geçecek.

Kemal Doğulu’nun yeni projesinin adı “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim” olduğu düşünülüyor. İnstagram hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde: “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim Size “Bu ben miyim” dedirtecek büyük değişimler için hazır mısınız?Hikayelerinizle birlikte başvurularınızı bekliyoruz!”

Yorum Yap