DM dünyası 1 hafta boyunca Beymen Zorlu Center’da…

Derin Mermerci, dijital platformu DM’nin ilk davetine ev sahipliği yaptı. 

Derin Mermerci tarafından hayata geçirilen ve başta moda ve stil olmak üzere, Derin Mermerci’nin dünyasından renkler, stiller, yorumların yer aldığı DM (derinmermerci.com), ilk etkinliğini Beymen Zorlu Center’da gerçekleştirdi.

Derin Mermerci’nin DM’de anlattığı dünya; Balmain, Christian Dior, Saint Laurent, Stella McCartney, Dolce&Gabbana, Dsquared2 ve Valentino gibi markaların 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarından özel seçkilerle hayat buldu. 

1

Derin Mermeci’nin üzerinde uzun zamandır çalıştığı dijital yaşam tarzı platformu DM’nin ilk etkinliğine, Ender Mermerci, Tansa Ekşioğlu, Nevbahar Koç, Şule Zorlu Cümbüş, Aylin Saruhan, Semra Türkeş, Zeynep Çarmıklı, Yasemin Aloğlu, Sernur Çiftçi, Burcu Esmersoy, Aslı Hotiç, Merih Turan, Ceylan Çapa, Arzu Atabarut, ve Lerzan Boyner’ın de aralarında yer aldığı isimler katıldı. 

Beymen Zorlu Center içinde DM imzasıyla oluşturulan ve ziyaretçilere moda ve stil konusunda ipuçları veren alan, 1 hafta boyunca moda severlerle buluşmaya devam edecek.

4

Moda ve stil üzerine bir blog açma fikriyle başlayıp, profesyonel bir ekiple geniş bir platforma dönüşen DM’de, Derin Mermerci’nin notlarının yanı sıra ona ilham veren, sevdiği dostlarının deneyimleri de yer alıyor. “Moda & Stil”, “Mücevher & Saat”, “Seyahat ve Keyif”, “Güzellik & Bakım”, çocuklar için ya da anne babalar için “Mini DM”, gündelik yaşamdan ve geniş anlamıyla kültürden-sanattan beslenen “Daha Fazlası” bölümlerinden oluşan  www.derinmermerci.com’da, güncel haberlerin yanı sıra, özel röportajlar, uygulama önerileri ve özel dosyalar yer alıyor. DM, Derin Mermerci’nin bizzat kullandığı, deneyimlediği, beğendiği ürün, mekan ve aktivite önerilerini; bol video ve fotoğraflar eşliğinde, takipçilerin aradığı samimi bir dille paylaşıyor.

35

40

45

46

47

48

49

2

3

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

50

51

52

Yorum Yap