DIESEL Sonbahar 2017

DIESEL Sonbahar 2017

DIESEL Sonbahar 2017

Diesel saatleri, Sonbahar 2017’de çarpıcı özelliklere sahip modelleriyle geleneksel saat tasarım statükolarını yıkarak saat dünyasına yepyeni bir pencere açıyor. Her detayda farklı bir inovasyonla saatseverleri büyüleyecek Diesel saatleri, cesur ve çarpıcı stiliyle yeni sezonda adından sıkça söz ettirmeye hazırlanıyor.

COPPER DETAILS

Yaz 2017 koleksiyonunun ardından sonbaharda da bakır tonları tekrar Diesel saatlerinde hakimiyetini gösteriyor. Bezel ve siyah kadran üzerindeki göstergelerde göze çarpan bronz tonlar, paslanmaz çelik krono ve göstergeler, yalnızca dikkatlice bakıldığında detaylarda farkedilen bronz tonlar, bu saat modelinin başlıca özellikleri arasında. Markanın ikonik Mr. Daddy modelinin daha kısa kasa çapına sahip olan ve The Mini Daddy olarak adlandırılan model, sonbahar için yeniden tasarlanarak bronz kaplama kasası ve bronz kaplama bileziği ile daha cesur bir görünüme kavuşuyor.

DENIM LEATHER

Parlak gri tondaki kadran üzerinde ışıltılı siyah göstergeler ve beyaz göstergeler, Diesel saat modeline sofistike bir görünüm kazandırıyor. Mavi deri kayış ise çift renk kontrast yaratırken, kayış dokusu bileklerde modern bir görünüm ve rahat bir his uyandırıyor.

Diesel Sonbahar 2017 saat modelleri, Eylül 2017 itibariyle Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr’de.

Yorum Yap