Dell’den iki yeni 4K monitör

Ağustos ve Eylül aylarında tanıttığı iki farlı monitörü ile pazardaki yerini sağlamlaştıran Dell, aradan çok da vakit geçmeden her ikisi de 4K çözünürlüğe sahip iki yeni monitörünü satışa sundu.

TEK FARKLARI EKRAN ÖLÇÜSÜ

Donanım özellikleri açısından neredeyse birbirinin kopyası olan monitörlerin arasındaki en büyük fark, ekran ölçüleri. Her iki monitör de 3840×2160 piksellik çözünürlüğe sahip olduğu gibi temiz görüntü ve detay konusunda da çok iddialı. Ayrıca her iki model de yüzde 99 sRGB desteğine, ultra-wide görüş açısına ve de 60 Hz’lik görüntü yenileme hızına sahip.

DÜNYA GENELİNDE SATIŞTA

Monitörlerin yükseklikleri, eğilme payları ve diğer açıları rahatlıkla ayarlanabiliyor. Dileyenlerin duvara da asabilecekleri monitörler, aynı zamanda birçok farklı bağlantı noktasına sahip. DisplayPort 1.2, USB 3.0, HDMI (MHL), mini DisplayPort ve ses çıkışları her iki modelde de bulunuyor. Her iki monitör de dünya genelinde satışa çıkmış durumda. P2415Q’nun Amerika satış fiyatı 599,99 dolar, P2715Q’nun fiyatıysa 699,99 dolarolarak lanse edilmiş bulunuyor. Ürünün ülkemizdeki çıkış tarihi ve fiyatı hakkındaysa henüz herhangi bir bilgi verilmedi.

Yorum Yap