Cumhuriyet’in 95. Yılı Şişli’de Coşkuyla Kutlanacak!

Şişli Belediyesinden Büyük Etkinlik

Şişli Belediyesi, Cumhuriyetin 95. yılını büyük bir etkinlikle kutlayacak. Müzik dinletileri ve dans gösterileri ile başlayacak Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Uğur Mumcu Anıtı önünden Şişli Cevahir AVM’ye yapılacak yürüyüşün ardından Edis Görgülü konseriyle devam edecek.

Şişli Belediyesi, Cumhuriyetin 95. yılını özel bir programla kutlayacak. Gündüz gezici bando ekiplerinin gösterileriyle başlayacak olan Cumhuriyet kutlamaları, saat 17.00’de Harbiye Uğur Mumcu anıtı önünde müzik gruplarının dinletileri ve dans gösterileri ile devam edecek. Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün önderliğinde ve Selim Yeğin’in DJ performansı eşliğinde gerçekleşecek olan büyük Cumhuriyet yürüyüşü ise saat 19.00’da Uğur Mumcu anıtı önünde başlayarak Cevahir Alışveriş Merkezi önünde sona erecek.

Yürüyüş öncesinde İstanbullulara binlerce bayrak dağıtılacak. Cevahir AVM önünde kurulacak olan şölen alanında ilk olarak DJ Hüseyin Karadayı sahne alarak İstanbullulara unutulmaz bir performans sunacak. Ardından sahneye çıkacak olan şarkıcı Edis Görgülü’nün vereceği konserle kutlamalar sona erecek. Yürüyüşe ve kutlamalara tüm İstanbullular davetli.

Program
Başlangıç saati : 17.00
Yürüyüş : Harbiye Uğur Mumcu Anıtı Önü
Saat : 19.00

Konser Programı
Etkinlik : Edis Görgülü Konseri
Yer : Cevahir AVM Önü
Saat : 20.00

Yorum Yap