Çağatay Akman, Yüreğim Davacı | Üst Manşet

Çağatay Akman, Yüreğim Davacı

Çağatay Akman kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

Youtube’da yayınladığı ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısıyla milyonlarca izlenerek ünlü olan Çağatay Akman kimdir? Ünlü ve genç şarkıcının yaşamı merak konusu. Peki, Çağatay Akman aslen nereli ve kaç yaşındadır?

Aslen nereli ve kaç yaşında?

Gençler arasında oldukça popüler olan Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısıyla bir anda ünlenen Çağatay Akman jenerik müziğini hazırladığı Bizim Hikaye dizisi ile tekrar gündem olmuştu. Ayrıca Fox TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde konuk oyuncu olarak da yer almıştı. Şimdilerde ise Yüreğim Davacı şarkısı ile gündemde olan genç şarkıcının yeni parçası daha ilk saatlerinde binlerce beğeni aldı. Peki, genç yaşında ün kazanan Çağatay Akman kimdir?  aslen nereli ve kaç yaşındadır?

31 Temmuz 1998 tarihinde dünyaya gelen Çağatay youtube’da yayınladığı şarkısıyla milyonlarca tık aldı ve bir anda tanınan isimlerden oldu. Müzik kariyerine ilk single parçası olan “Gece Gölgenin Rahatına Bak” ile adım atan Akman, kısa sürede YouTube üzerinde 243 milyon izlenerek bir rekora imza attı.

Daha sonrasında “Sensin Benim En Derin Kuyum” parçasıyla geri dönen genç şarkıcı, bu şarkı ile de YouTube’da 75 milyon tık aldı. Ünü gittikçe artan Akman, Fox TV’de yayınlanmaya başlayan Bizim Hikaye dizisinin “Bizim Hikaye” adlı jenerik müziğine imzasını attı. Dizi dışında da çok beğenilen bu parça da bir anda popüler olmaya başladı.

Kaç Yaşında?

Fox TV’de yayınlanan, başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’a; Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur gibi isimlerin rol aldığı Bizim Hikaye dizisine konuk oyuncu olan Akman, oyunculuğu ile de izleyicilerden tam not aldı.

Çağatay Akman son şarkısı Yüreğim Davacı klibini yayınlandı. Klip daha ilk saatlerde binlerce kullanıcı tarafından izlendi.

Yorum Yap