Burçlara Göre Parfüm Önerileri

Karakterine ve tenine en uygun parfüm Miniso’da

Zoru seven Koç’tan hayat veren enerjisiyle büyüleyen İkizler’e, otoritenin tutkuyla bütünleştiği Aslan’dan fantastik Balığa tüm burçlar için özel tasarlanmış parfümler Miniso’da!

6.000 çeşit ürünüyle her geçen gün daha çok büyüyen inovatif Japon markası Miniso, her burca özel parfümleriyle kokusunu arayanlara yepyeni bir alternatif sunuyor. Burcunuzun taşıdığı karakteristik özellikleri dikkate alarak tasalanmış 12 burca 12 özenli parfüm rengarenk tasarımlarıyla rafları süslüyor. Kokusuyla ayrışan parfümler uygun fiyatı, 10 ml boyutu ve ergonomik tasarımıyla her an yanınızda taşıyabilme imkanı veriyor.

Koç Burcu Kadın Parfümü
Koç kadını zoru sever. Zorlukların üstesinden gelmeye olan hevesi ve tutkusu, onu başarıya taşır. Dürüstlüğünden ödün vermeden yaşar hayatı. Bu özellikler nedeniyle, Koç kadınını rahatlatacak ve canlandıracak koku yalnızca derin bir çiçek kokusu olabilir.

Boğa Burcu Kadın Parfümü
Güvenilir ve organize Boğa kadının hedefine ulaşması için çok çaba harcamasına gerek yoktur.Karakterine melankoli ve gerçekçi bakış açısı eşlik eder. Yatıştırıcı ve rahatlatıcı oryantal koku, Boğa kadınını rahatlatıp, çekiciliğini ortaya çıkarır.

İkizler Burcu Kadın Parfümü
Bilgiye olan ilgi ve merakıyla, İkizler kadını hayat enerjisiyle doludur. Diğer insanlarla nasıl iletişim kuracağını ve skorla nasıl oynayacağını iyi bilir. Özel, coşkulu ve taze çiçek kokusu, İkizler kadınının temsil ettiği tutku, canlılık ve meraka mükemmel uyum sağlar.

Yengeç Burcu Kadın Parfümü
Sert ama hassas bir kalbe sahip olan Yengeç kadını, ciddi, saygılı ve zor seven karakteriyle tanınır. Misk kokusu notası, Yengeç’in yumuşak kalbinin derinliklerinin ve naifliğinin tenindeki yansıması gibidir. Gardenya ve sandal ağacı kokusu karışımı, Yengeç kadınını rahatlatır ve sakinleştirir.

Aslan Burcu Kadın Parfümü
Aslan kadını, güçlü otorite ve büyük kral tavırla karakterize edilir ve insanları huşu içinde bırakır. Bu tutkulu ve dramatik kişiliğin, iç yumuşaklığını ortaya çıkarmak için oryantal kokularla nötralize edilmesi gerekir.

Başak Burcu Kadın Parfümü
Güçlü analiz kabiliyeti, ihtiyatlı ve açık fikirli davranış şekliyle kusursuzluk peşinde koşan Başak kadını, geçmiş hafızayı geleceğin vizyonuyla birleştirir. Dengeli bir çiçek notası onun hassasiyetini ve keskinliğini gösterirken, sevgisini ve gücünü arttırır.

Terazi Burcu Kadın Parfümü
Zarif olmak için doğmuş olan Terazi kadını, romantik bir sevgilidir. Dürüstlük onun için çok önemlidir ve daha iyi bir benlik peşinde koşarken tereddütsüz görünür. Turunçgil, gül ve kehribar ile kombine edilmiş oryantal çiçek notası, Terazi’nin romantik özelliğini mükemmel bir şekilde sunar.

Akrep Burcu Kadın Parfümü
Kayıtsız ve mistik Akrep kadını her zaman kendine özgü ve cesur davranışlarıyla hayatın gerçeğini izler. Etkileyici ve unutulmaz oryantal çiçek notası, mükemmel bir şekilde Akrep’in gizemli karakterini yansıtır.

Yay Burcu Kadın Parfümü
Mizahi ve iyimser Yay kadını tipik bir hedonisttir. Özgür ve yüksek kaliteli bir yaşam sürdürür. Kehribar, narenciye ve gül karışımı bir koku kişisel cazibesini arttırır ve insanların dikkatini çeker.

Oğlak Burcu Kadın Parfümü
Güçlü ve hırslı Oğlak kadını mükemmel bir lider ve organizatördür.Bu kadar önemli karakteristik özellikler, sofistike inceliği ve derinliği olan etkileyici bir oryantal çiçek kokusuyla gösterilmeye ihtiyaç duyar.

Kova Burcu Kadın Parfümü
Yeni düşüncelerin öncüsü Kova kadını, herhangi bir ilişki tarafından kısıtlanmayı kabul etmeyen özgür ruhuyla, ruhsal gelişimine odaklanır. Kova kadını, çiçek kokusunun narenciye notu ve Aquarius’ın idealizmi ile doğal bir şekilde bütünleşir.

Balık Burcu Kadın Parfümü
Tutku dolu, romantik ve fantastik Balık kadınını, kendisi gibi ince ve hoş bir üst nota rahatlatır. Alt notası ağır ve yoğun reçineli kokumuz doğrudan kalbinden yakalar Balık kadınını ve ruhunu yansıtır.

Yorum Yap