BlackBerry atağa geçti

BlackBerry şuan hali hazırda çok satılmasa da eski popülerliğine kavuşmak adına yeni adımlar atıyor. Süpriz bir şekilde karşımıza çıkan BlackBerry MWC 2015 etkinliğinde Leap isimli yeni modelini tanıttı.

Tamamen dokunmatik ekrana sahip olan cihazın arkasında kızaklı fiziksel klavyesi bulunan telefon modeli üzerinde çalıştığı ise bugün ortaya çıktı. Yeni telefona Slider ismini takan BlackBerry cihazın detayları hakkında birşey söylemedi. Ancak bu yıl için en azından bir adet sıra dışı bir telefon çıkaracaklarının altını çizen Slider’ın da o söz konuusu olan farklı model olması bekleniyor.

BlackBerry Slider’in ne zaman piyasaya çıkacağı hakkında henüz ortada net birşey yok. Geçmişte kızaklı ve kapaklı BlackBerry modellerine yoğun ilginin olduğunu düşünecek olursak belki hala BlackBerry’in bir kurtuluşu vardır. Bu kez istediği ilgiyi toplamayı hedefleyen BlackBerry’in bu pes etmeme durumunu açıkçası taktir ediyorum. İstifalar mı gelmedi dersiniz, adına yazılmış mezar taşları mı.. Ama BlackBerry pes etmedi. Sizce BlackBerry piyasada eskisi kadar popüler olmayı başarabilir mi?

VETEKNOLOJİ

Kaynak:TrtHaber

Yorum Yap