Avrupa’da Türkiye’yi O Temsil Edecek

turkerinanoglu1-600x350[1]

 

Türker İnanoğlu-Erler Film, RSM International’ın sponsorluğunda her yıl Avrupa’da düzenlenen “Avrupa İş Dünyası Ödülleri”nde 2014-2015 yılı Milli Şampiyonlardan biri’’ olarak Türkiye’yi temsil edecek.

Avrupa iş dünyasının en büyük ödül programı olarak kabul gören “Avrupa İş Dünyası Ödülleri”nin ana prensipleri Yenilik, İş Ahlakı ve Finansal Başarı. Bu programla Avrupa çapındaki şirketlerin mükemmeliyeti, başarılı uygulamaları ve yenilikleri fark edilip ödüllendiriliyor.

Yarışma RSM İnternational’ın sponsorluğunda 2007 yılından beri çeşitli kategorilerde gerçekleştiriliyor. 2014-2015 yarışmasının ilk aşamasında 33 Avrupa ülkesinden 709 şirket, Türkiye’den ise toplam 55 şirket Milli Şampiyon seçildi. Türker İnanoğlu-Erler Film’de Milli Şampiyonlardan biri’ olarak organizasyonun ikinci bölümünde, RSM Yılın Girişimcisi kategorisinde Ruban d’Honneur ödülünü almak için yarışacak.

54 yıldır, Türkiye’nin en eski yapım şirketi olarak faaliyetini kesintisiz sürdüren Türker İnanoğlu-Erler Film, “Avrupa İş Dünyası Ödülleri”nin temel ilkeleri olan “Başarı, Yenilik, İş Ahlakı ve Uluslararası Perspektif”i şirket vizyonuyla yansıttığı için yarışmanın ilk aşamasında Milli Şampiyonlardan biri” olarak secildi.

Yarışmanın Jüri heyetleri Avrupa’dan 150’nin üzerinde önde gelen şirket ve kuruluş yetkilisi, düşünce liderleri, kamu görevlileri, akademisyenler ve girişimcilerden oluşuyor.

Bundan sonraki aşamada Türker İnanoğlu-Erler Film, kendi kurumsal hikayesini ve başarılarını EBA web sitesine bir video sunumuyla yükleyerek 10 Şubat 2015’te ilan edilecek olan Ruban d’Honneur Ödülünü almak için Türk Sinemasının 100. yılında 54 yıllık birikimiyle ülkemizi temsil etmeye devam edecek.

Yorum Yap