Anneler Günü’nde annenizi onu anlatan bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Anneler Günü’nde annenizi onu anlatan bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Anneler Günü’nde annenizi onu anlatan bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Crate and Barrel, Anneler Günü’nü farklı sürprizlerle unutulmaz kılmak isteyenler için keyifli öneriler sunuyor. 

İstanbul, Mayıs 2017 – Geniş ürün yelpazesinde sunduğu farklı hediye seçenekleri ile özel günlere eşlik eden Crate and Barrel, Anneler Günü’nde annelerin zevklerini yansıtan alternatifler ile bu sene hediyesi ile fark yaratmak isteyenlere ilham kaynağı oluyor. 

Dekorasyon tutkunu anneler…

Yaşam alanlarına yaptıkları dekorasyon değişiklikleriyle, gittikleri her yeri yuvaya çeviren anneler için Crate and Barrel, hem şık hem de kullanışlı hediye seçenekleri sunuyor. Ufak dokunuşlarla yaşam alanlarının dekorasyonunu taze tutan anneler için Crate and Barrel, hem çiçekler hem de süs eşyaları için farklı bir sunum şekli olan Cam Kapaklı Fanusu, mücevher kutularını, tasarımları ile fark yaratan vazoları ve renkleri ile göz dolduran yastıkları öneriyor. 

“Hediyem uzun süre dekorasyonda öne çıksın” diyenler için ise duvarları süsleyerek evlere renk katan duvar dekorlarını tercih edebilirsiniz. 

Mutfakların kraliçeleri…

Mutfaklarda hazırladıkları lezzetlerle, damaklarda unutulmaz tatlar bırakan anneler için Crate and Barrel, her daim kullandıkları malzemelere alternatif olarak özel yemekler hazırlamalarına ilham verecek seçenekler sunuyor. Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinde yer alan Swissmar 11 Parça Fondü Seti, sıcak bakır rengi ve kolayca et, peynir veya çikolata fondü hazırlamak için çok yönlülüğü ile dikkat çekerken, kahvaltıları unutulmaz kılacak waffle’lar için ise Nordic Ware Belçika Waffle Tavası annelerin en büyük yardımcısı oluyor. Le Creuset Siyah Yapışmaz Alüminyum Tava lezzetli pancakelerin yapımını kolaylaştırırken, Le Creuset Kiraz Kalp Tencere ve rengarenk Mini Cocotte’ler de hem sunumlara şıklık katıyor hem de mutfakla geçirilen zamanı keyfe dönüştürüyor.

Kendine özgü kapağı ve klasik piston tekniğiyle zengin aromalı kahveler yapmaya olanak sunan Bodum Chambord Bakır French Press ise kahve kokusunu mutfaklarından eksik etmeyen annelerin vazgeçilmezi olmaya aday!

Sofralara özel dokunuşlarla imzasını atanlar…

Crate and Barrel, yaratıcı sunumlara imza atan anneler için de ilham kaynağı oluyor. Farklı sofralar için Rustik Demir Meyve Sepetinde ekmek, Ahşap&Mermer Kapaklı Servis Tabağında meyve, French Kitchen Mermer Dikdörtgen Tepside kahve, Anastasia Büyük Boy Kavanozlarda ise beze ve makaron servis etmeyi öneren Crate and Barrel, klasiklerden vazgeçmeyen anneler için ise Marin Serisini, Sophia Kapaklı ve Ayaklı Servis Tabağını, bakır rengiyle ışıldayan Keaton Serisini ve renkleriyle sofralara ahenk getiren Caprice Melamin Tabak Serisini öneriyor. 

Crate and Barrel, annelerin zevklerini yansıtan hediye seçenekleri için sizleri, Akasya, İstinyePark, Zorlu Center, Akmerkez, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

Yorum Yap