Alışverişin Google’ı Açıldı

Giyimden mobilya’ya, elektronikten market alışverişlerine kadar tüm kategorilerde ürün sergileyen araburada.com, kullanıcıların online satın alabilecekleri tüm ürün ve hizmetlere tek noktadan ulaşmalarını amaçlıyor.

Online dünyanın hızla büyümesi ve e-ticaret sitelerinin de hızla artmasıyla, artık neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı internetten karşılar olduk. Oturduğumuz yerden kıyafetimizi, yemeğimizi artık kapımıza kadar getirtebiliyoruz. Ancak yoğun iş temposunda çoğu zaman site site dolaşmaya ya da vitrin vitrin gezmeye vaktimiz olmuyor. Her sabah mail kutumuza gelen onlarca mail arasında da kaybolmak istemiyoruz.

Tüm ürünler tek tıkla elinizin altında

araburada.com şık ve sade tasarımı ile bir arama kutusu üzerinden tüm e-ticaret sitelerini elinizin altına getiriyor. Böylece zaman kaybetmeden, yorulmadan, aradığınız ürünü tüm alternatifleriyle birlikte bulma şansı yakalıyorsunuz.

Tek yapmanız gereken, arama kutusuna istediğiniz ürünü yazmak. Sadece birkaç saniye içinde, tüm online mağazalardaki alternatifleri ile birlikte aradığınız ürün karşınıza dökülüyor. Farklı renk, marka ya da fiyat aralıklarını görmek istiyorsanız da filtreleme özelliklerini kullanarak istediğiniz sonuca en hızlı şekilde ulaşabiliyorsunuz.

İğneden ipliğe ne arıyorsanız burada

Onlarca kategoride yüzbinlerce ürün sergileyen araburada.com, giyimden mobilyaya, elektronikten market alışverişlerinize kadar tüm ihtiyaçlarınızı bünyesinde barındırıyor.

Modaya düşkün biriyseniz en moda kıyafetleri, teknoloji tutkunuysanız tüm teknolojik ürünleri, arabanıza aşıksanız tüm oto aksesuar ve parçalarını ya da bir anneyseniz bebeğiniz için tüm ihtiyaçlarınızı burada arayabiliyorsunuz. Hatta çiftliğiniz varsa inekler için süt sağma makinesini dahi araburada.com’da bulabilirsiniz.

Detaylı aramalarda bile sonuç listeleme özelliği

araburada.com’un öne çıkan en önemli özelliklerinden biri, detaylı aramalarda bile aradığınız ürün ile sizi buluşturuyor olması. Örneğin; “37 numara kırmızı spor ayakkabı” araması yaptığınızda, bu özelliklere sahip tüm ayakkabılar listeleniyor. Spesifik olarak aradığınız ürünleri bile vakit kaybetmeden saniyeler içinde buluyorsunuz.

Her şeye en hızlı ve kolay şekilde ulaşma ihtiyacımızı, araburada.com alışveriş özelinde bizlere sunuyor.

Yorum Yap